У Харкові презентували Звіт про зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти

6 лютого Програма USAID «Нове правосуддя» презентувала Звіт про зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти у Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого (НЮУ ім. Я.Мудрого). Метою заходу стало обговорення шляхів впровадження рекомендацій експертів на рівні як НЮУ ім. Я.Мудрого, так і країни загалом.

Учасники обговорили політику внутрішнього забезпечення якості освіти, процес формування та затвердження навчальних програм, студорієнтоване навчання, викладання та оцінювання, а також добір, успішність, визнання та атестацію студентів. За результатами презентації Звіту були представлені основні висновки та рекомендації процесів забезпечення якості юридичної освіти в розрізі питань критеріїв оцінки, висновків, рекомендацій та найкращих практик їх впровадження.

Оцінювання якості освіти проводилось за Методикою, розробленою експертами Програми USAID «Нове правосуддя». В заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки, міністерства юстиції, адміністрації НЮУ ім. Я.Мудрого, викладачі, студенти. За підсумками заходу було вирішено, що робота щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти буде продовжуватись.