Всеукраїнський форум з питань правосуддя для дітей

19 липня 2018 року в Києві (НСК «Олімпійський», лаунж ІІ) відбудеться Всеукраїнський форум з питань правосуддя для дітей, що проводить Міністерство юстиції України у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Програмою USAID «Нове правосуддя», Компанією «Агрітім Канада Консалтинг» (виконавцем проектів урядової допомоги Канади), Громадською організацією «Фундація DEJURE» та Всеукраїнською фундацією «Захист прав дітей».

Початок заходу о 10:00.

Захід розпочнеться звітом Міністерства юстиції України про роботу Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя для неповнолітніх, головні напрацювання якої за перший рік роботи включають розробку стратегії попередження злочинності серед неповнолітніх, законопроекту про правосуддя для дітей та програми відновного правосуддя.

Об 11:30 заплановано спілкування з пресою:

Павла Петренка, Міністра юстиції України;
Наталії Бернацької, першого заступника Міністра юстиції України та Голови Міжвідомчої координаційної ради;
Ірини Луценко, народного депутата України, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Чужих дітей не буває»;
Джованни Барберіс, голови представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні;
Енн Хоппер, заступника Директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії USAID в Україні та Білорусі;
Танії Лей Санфод Амар, директора Агрітім Канада в Україні.

Цей форум — перша платформа всеукраїнського масштабу, яка дозволить консолідувати зусилля фахівців для удосконалення системи правосуддя для дітей в Україні у відповідності з міжнародними стандартами. Форум збере представників уряду, народних депутатів, міжнародних експертів, науковців, а також суддів, адвокатів, прокурорів, які працюють з неповнолітніми, що знаходяться у контакті та/або у конфлікті з законом, з метою обміну досвідом між українськими та міжнародними фахівцями, презентації найкращих практик, напрацьованих в Україні та світі, а також визначення ключових завдань з розвитку системи правосуддя для дітей в Україні на наступний рік.

Для висвітлення заходу та участі потрібна реєстрація. Будь ласка, для акредитації звертайтесь за телефоном +38 (050) 731 94 98 або електронною поштою iccjcmoj@gmail.com до 18.00 18 липня 2018 року. Реєстрація обов’язкова.