Друге всеукраїнське обговорення з питань людиноцентричного правосуддя в Україні

лип
15
чт
2021

15 Липня 2021, 15:00
Загальнонаціональні

Запрошуємо представників органів державної влади та місцевого самоврядування, судової системи, адвокатури, громадських організацій, які працюють задля посилення правової спроможності, донорської спільноти, а також всіх зацікавлених до участі у другому всеукраїнському онлайн-обговоренні з питань людиноцентричного правосуддя в Україні.

Програма USAID «Нове правосуддя» разом з Міжнародною експертною групою за мирне, справедливе та інклюзивне суспільство (Pathfinders for Peaceful, Just and Inclusive Societies) проводять це обговорення, щоб об’єднати ключових національних партнерів і спільно визначити шляхи впровадження людиноцентричного підходу в системі правосуддя України з метою забезпечення доступу до правосуддя для всіх.

Перше всеукраїнське обговорення з питань людиноцентричного правосуддя в Україні відбулося у листопаді минулого року. Його учасники представили концепцію людиноцентричного правосуддя і приклади її застосування в інших країнах, обговорили, що людиноцентричне правосуддя означає на практиці, й проклали шлях до наступних тематичних всеукраїнських обговорень з питань трудових прав і гендерно-обумовленого й домашнього насильства, що призвело до розробки відповідних дорожніх карт.

Учасники заходу зможуть:

  • дізнатися, як людиноцентричний підхід може допомогти вирішити проблеми правосуддя, в тому числі й ті, що виникли у зв’язку з пандемією COVID-19;
  • почути про прогрес у застосуванні людиноцентричного правосуддя у сферах гендерно-обумовленого та домашнього насильства й неофіційного працевлаштування в Україні;
  • дізнатись, як людиноцентричне правосуддя впроваджується в інших країнах;
  • визначити інші сфери, де зацікавлені сторони можуть застосувати людиноцентричний підхід задля подолання прогалини у правосудді.

Програма заходу.

Реєстрація за посиланням.

Meeting ID: 886 1998 7933

Passcode: 727822

Робочі мови: англійська та українська, буде забезпечено синхронний переклад.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу під час обговорення.

Онлайн трансляція обговорення буде вестись на сторінці Програми USAID «Нове правосуддя» в Facebook.

 

Схожі повідомлення