Хакатон «Data-Driven Justice»

чер
08
сб
2019

8-9 Червня 2019, 10:00
Київ Львів Одеса

Міністерство юстиції за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» проведе Хакатон «Data-Driven Justice» з метою збору ідей від розробників стартапів, які покращують сервіси Міністерства та спрощують доступ громадян до правосуддя.

Спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення, юриспруденції та веб-дизайну 2 дні інтенсивно працюватимуть разом над розв’язанням актуальних проблем суспільства в сфері доступу до державних послуг та захисту прав громадян. Зокрема, умови участі у хакатоні пропонують до вирішення питання спрощення механізму перевірки нарахувань в платіжках за надані комунальні послуги, ефективного аналізу статистичних даних системи безоплатної правової допомоги, створення інструментів заміру правових потреб населення, інформування зацікавлених осіб про право на аліменти, право на безоплатну правову допомогу, а також про права внутрішньо переміщених осіб, спрощення пошуку необхідної інформації з правових консультацій для осіб без юридичної освіти, підлаштування офіційних веб-сайтів під потреби людей з інвалідністю, створення онлайн-платформи для захисту прав таких осіб, а також – онлайн-платформи для врегулювання спорів за допомогою медіації та винайдення онлайн-механізму оскарження порушень у сфері захисту прав споживачів.

Переможці Хакатону пройдуть шестимісячне апробування з можливістю подальшої інтеграції розроблених ІТ-рішень в електронні сервіси Міністерства юстиції.

Місця проведення : PRAVOCATOR клуб, вул. Дмитрівська, 80, Київ; PRAVOKATOR клуб, вул. Велика Арнаутська, 61, Одеса; PRAVOKATOR клуб, вул. Костомарова, 1-3, Львів.

Детальна інформація за посиланням.