Круглий стіл з питань забезпечення освітянської доброчесності у правничій школі Національного університету «Києво-Могилянська академія»

лис
23
пт
2018

23 Листопада 2018, 16:00
Київ

Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з правничою школою Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Юридичною школою університету Вашингтона і Лі (Лексінгтон, штат Вірджинія, США) проведуть круглий стіл з питань забезпечення освітянської доброчесності у правничій школі.

Професор Райс та його п’ять студентів проведуть обговорення зі студентами, викладачами та адміністраторами правничої школи Києво-Могилянської академії питання щодо освітянської доброчесності, включаючи плагіат та шахрайство, а також шляхів вирішення порушень ділової етики у середовищі правничої школи. Після цього відбудеться обмін думками та групове обговорення плану дій щодо вдосконалення доброчесності університетської спільноти. Цей захід сприятиме поліпшенню правової освіти шляхом стимулювання освітянської доброчесності.

Місце проведення: правнича школа Національного університету «Києво-Могилянська академія», вул. Волоська, 8/5, кімната 4/425, Київ.