Міжнародна cертифікатна програма з верховенства права (друга сесія)

гру
10
пн
2018

10-14 Грудня 2018, 09:00
Харків

Програма USAID «Нове правосуддя» надасть підтримку Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого та Університету Південної Кароліни (США) у проведенні другого тижня навчання в рамках першої в світі міжнародної сертифікатної програми з верховенства права, розрахованої на суддів, прокурорів, адвокатів та інших юристів-практиків, а також магістрантів/аспірантів правничих шкіл.

Метою програми є удосконалення навичок правників із застосування верховенства права на практиці. 30 учасників програми відібрані на конкурсній основі з 320 аплікантів на підставі оцінки поданої кандидатами аплікаційної форми з урахуванням регіонального представництва, професійного досвіду, забезпеченням гендерного балансу та можливостей для осіб з інвалідністю.

Протягом другої навчальної сесії, яка триватиме з 10 по 14 грудня 2018 року американські та українські викладачі, а також, суддя із США та представники Програми USAID «Нове правосуддя» спільно викладатимуть наступні модулі: «Правове обґрунтування: огляд нових розробок та нових викликів», «Застосування навичок правового обґрунтування в умовах сьогодення», «Юридичне консультування та інтерв’ювання», «Вирішення спорів як елемент верховенства права (правовладдя)», «Змагальність як елемент верховенства права в Україні і обговорення підсумкового проекту».

За умови успішного проходження навчання учасники в квітні 2019 року отримають спільний сертифікат українського та американського університетів.

Місце проведення: вул. Пушкінська, 84-A, Харків.