Міжнародна конференція «Democracy in Action: Zero Corruption Conference»

чер
07
пн
2021

7-8 Червня 2021
Загальнонаціональні

Центр протидії корупції за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та інших партнерів проведе міжнародну конференцію «Democracy in Action: Zero Corruption Conference» з питань гібридних загроз демократії: дезінформації, корупції та правових війн. Дводенний марафон відбудеться у змішаному форматі із виступами ключових спікерів офлайн та онлайн.

Реєстрація для участі в онлайн-форматі відкрита за посиланням.

Детальніше про конференцію можна дізнатись на сайті: www.zerocc.org

Серед ключових спікерів, які підтвердили свою участь, – Президент України Володимир Зеленський; Президентка Молдови Мая Санду; Віце-президентка Європейської комісії Вера Йоурова; сенатор США Кріс Кунс; заступниця Генерального директора з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Катаріна Матернова; член Європарламенту Андрюс Кубілюс; Президент Венеційської комісії Джанні Букіккіо; директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник та інші.

Захід буде цікавим відповідальним за рішення на державному рівні, дипломатам, журналістам-розслідувачам, громадським активістам, експертам та студентам, що вивчають державне управління.