Міжнародна конференція «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії XXI сторіччя»

кві
24
вт
2018

24-25 Квітня 2018, 10:00
Київ

Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні підтримає Міністерство освіти і науки та Міністерство юстиції в організації та проведенні Міжнародної конференції «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії XXI сторіччя». Українські урядовці, представники провідних українських та іноземних правничих шкіл, міжнародні експерти, лідери думок з академічного середовища, правничої професії та громадянського суспільства обговорять автономію закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до регульованих правничих професій; ознайомляться з методологіями та інструментарієм забезпечення якості юридичної освіти; обговорять сучасні тренди та інновації у сфері юридичної освіти; визначать кращі практики забезпечення якості юридичної освіти та засвоєні уроки та підготують рекомендації щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних і європейських стандартів та кращих практик.

Місце проведення: 24 квітня – ауд. 329 Київського національного університету ім. Т.Шевченка,  вул. Володимирська, 60, Київ; 25 квітня – актова зала Київського національного університету ім. Т.Шевченка, вул. Володимирська, 60, Київ.

Он-лайн трансляція на YouTube каналі Програми USAID «Нове правосуддя» за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=0zq4dILbTGA (українською)

https://www.youtube.com/watch?v=8omP6dhtQTE (англійською)