Можливість для студентів-правників дізнатися більше й опанувати тематику у сфері етики, доброчесності та протидії корупції

тра
11
вт
2021

11-28 Травня 2021
Загальнонаціональні

Університет Східної Англії (Великобританія) у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя» запрошують студентів-правників приєднатися до тренінгу з питань етики, доброчесності та протидії корупції, який буде проходити з 11 до 28 травня 2021 року.

Програма тренінгу ґрунтується на навчальних модулях по тематиці доброчесності, етики та протидії корупції, розроблених Управлінням ООН з наркотиків та злочинності в рамках ініціативи «Освіта заради справедливості» (Education for Justice – E4J), які перекладено українською мовою за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Навчання, обсягом 12 академічних годин, буде проводитися українською мовою в інтерактивному онлайн-режимі впродовж трьох тижнів, розподілених у часі між лекціями та семінарськими заняттями в невеликих групах. Мета тренінгу – озброїти учасників поглибленими знаннями щодо принципів доброчесності, сумісної й несумісної з цими принципами поведінки, а також навичками їхнього застосування.

Викладачі:

  • Олександра Койдель, дослідниця відкритого врядування та громадської участі, Вільний Університет Берліну;
  • Наталія Гуторова, професорка права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого;
  • Олег Герасимчук, доцент Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія»;
  • Iрина Шиба, виконавча директорка ГО «Фундація ДЕЮРЕ».

Реєстрація та детальна інформація про цей проєкт доступна за посиланням.

Звертаємо вашу увагу, що організатори тренінгу можуть гарантувати лише 200 місць у навчальній програмі. Якщо на тренінг зареєструються понад 200 студентів, учасники визначатимуться випадковим чином за допомогою електронного розіграшу, щоб забезпечити всім однаковий шанс на участь. Студенти, які заявлять своє бажання на участь, але не будуть відібрані, матимуть можливість ознайомитися з матеріалами онлайн-тренінгу в рамках самостійної підготовки.

Крім того, усі студенти, які зареєструються на навчання, незалежно від зарахування до групи з 200 студентів, матимуть можливість взяти участь в двох-трьох коротких онлайн-опитуваннях та поведінковому онлайн-експерименті. Детальніше за посиланням.

Студенти, які повністю пройдуть тренінг, а саме візьмуть участь у щонайменше 75% онлайн-сесій, отримають сертифікат учасника.