Онлайн-презентація модельних навчальних програм для розвитку професійних навичок правничих досліджень та письма

кві
13
вт
2021

13 Квітня 2021, 16:00
Загальнонаціональні

Програма USAID «Нове правосуддя» запрошує вас долучитися до презентації модельних навчальних програм для розвитку професійних навичок правничих досліджень та письма для студентів-правників.

До участі запрошуються викладачі права, представники адміністрації закладів вищої юридичної освіти, студенти-правники, яких цікавить викладання запропонованих на презентації навчальних програм у правничих школах України.

Цілі заходу:

  • обговорити важливість набуття студентами навичок проведення правничих досліджень та правничого письма у системі юридичної освіти України та у контексті Інноваційного навчального плану підготовки правника;
  • проаналізувати ключові складові структурованого курсу з правничих досліджень та письма;
  • презентувати розроблені модельні навчальні програми курсів «Правничі дослідження та письмо» для викладання українською мовою студентам першого року навчання та «Legal Writing in English» для викладання англійською мовою студентам третього та четвертого років навчання.

У презентації візьмуть участь:

  • Андрій Бойко, голова підкомісії з розробки стандартів юридичної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти та науки України;
  • Наталія Петрова, заступниця керівника Програми USAID «Нове правосуддя»;
  • Ділейні Р. Свенсон, доктор права, директор Центру вдосконалення юридичних навичок та Центру американського права, Католицький університет Любліна імені Івана Павла ІІ;
  • Емі Воренберг, професорка права, директорка програми розвитку правничого письма Школи права Університету Нью Гемпшир;
  • Олег Кириєвський, адвокат, викладач Школи права Українського католицького університету;
  • Інна Заярна, кандидатка педагогічних наук, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Ольга Гришина, правниця-лінгвіст, засновниця навчальних курсів англійської мови у сфері права, представниця Європейської Асоціації вчителів юридичного англійського письма (EULETA) в Україні.

Програма заходу

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Після реєстрації система одразу виведе вас на сторінку, на якій ви зможете додати захід в свій електронний календар та отримати Zoom посилання на сам захід.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток Zoom заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.

Робочі мови: українська та англійська, буде забезпечено синхронний переклад.

Захід також буде транслюватиметься на сторінці Програми USAID «Нове правосуддя» у Facebook за посиланням.