Онлайн презентація результатів аналізу впливу оцінювання юридичної освіти на забезпечення її якості в Україні

лют
23
вт
2021

23 Лютого 2021, 16:00
Загальнонаціональні

Запрошуємо вас долучитися до презентації результатів аналізу впливу незалежних зовнішніх оцінювань процесів забезпечення якості юридичної освіти, проведених за підтримки USAID у 2014-2018 роках, на системи внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості юридичної освіти в Україні.

До участі запрошуються студенти-правники, викладачі права, представники адміністрації юридичних вишів, потенційні роботодавці студентів-правників та всі зацікавлені в тому, щоб юридична освіта в Україні була на найвищому рівні

Цілі заходу:

  • представити ключові результати аналізу впливу зовнішніх незалежних оцінювань процесів забезпечення якості юридичної освіти в чотирьох провідних правничих вишах, що за підтримки USAID проводились в 2014-2018 роках на розбудову внутрішніх систем забезпечення якості юридичної освіти;
  • поділитися інформацією про тенденції розвитку правничих шкіл та змінами у культурі вищої юридичної освіти;
  • обговорити рекомендації стосовно безперервного вдосконалення внутрішніх і зовнішніх систем забезпечення якості освіти та рекомендації стосовно подальшої підтримки розвитку, спрямованої на підвищення якості юридичної освіти в Україні.

Безпосередніми учасниками первинного оцінювання та подальших оцінювань, представлених у цій програмі та звіті, були такі заклади вищої освіти:

  • Юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка;
  • Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;
  • Національний університет «Одеська юридична академія»;
  • Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого.

Програма заходу

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Після реєстрації система одразу виведе вас на сторінку, на якій ви зможете додати захід в свій електронний календар та отримати Zoom посилання на сам захід.

Захід проходитиме на платформі ZOOM. Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.

Робочі мови: українська та англійська, буде забезпечено синхронний переклад.