Онлайн-презентація серії навчальних модулів з питань доброчесності та етики в рамках ініціативи «Освіта заради справедливості»

кві
23
пт
2021

23 Квітня 2021, 16:00
Загальнонаціональні

Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Управлінням ООН з наркотиків і злочинності проведе онлайн-презентацію україномовної версії серії навчальних модулів з доброчесності та етики для закладів вищої освіти.

Переклад навчальних модулів українською мовою здійснено за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Серія складається з 14 модулів та методичного посібника для викладачів, що їх розробили та рецензували експерти з усього світу в рамках ініціативи Управління ООН з наркотиків і злочинності «Освіта заради справедливості» (Education for Justice – E4J). Ця ініціатива спрямована на зміцнення верховенства права через підтримку закладів освіти шляхом забезпечення їх освітніми матеріалами у викладанні дисциплін, пов’язаних з досягненням Цілі сталого розвитку №16 «Мир та справедливість».

Навчальні модулі охоплюють такі основоположні теми як загальнолюдські цінності, етика й суспільство, етика лідерства, стратегії здійснення етичних дій, гендерні аспекти етики, доброчесність і етика в бізнесі, сфері права, ЗМІ й публічній сфері, професійна етика та інші. Викладачі можуть користуватися ними для підвищення рівня обізнаності студентів з етичних питань та прагнення діяти доброчесно, а також через сприяння їм у формуванні необхідних навичок для застосування та утвердження цих норм у житті, роботі та суспільстві.

Цілі заходу:

  • проінформувати про доступну для використання серію навчальних модулів з питань доброчесності та етики, а також про посібник для викладачів;
  • залучити керівництво, представників професорсько-викладацького складу та студентів закладів вищої юридичної освіти до вдосконалення викладання та поліпшення опанування питань доброчесності та етики;
  • з’ясувати зацікавленість і готовність закладів вищої юридичної освіти використовувати навчальні модулі з метою плекання культури й просування стандартів доброчесності й етики в рамках окремого курсу та/або в рамках вже існуючих дисциплін, які передбачають тематику з питань доброчесності та етики;
  • обговорити можливості впровадження навчальних модулів для вдосконалення викладання питань доброчесності та етики у закладах вищої освіти України.

Програма заходу

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Після реєстрації система одразу виведе вас на сторінку, на якій ви зможете додати захід в свій електронний календар та отримати Zoom посилання на сам захід.

Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток Zoom (https://zoom.us/download) заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.

Робочі мови: українська та англійська, буде забезпечено синхронний переклад.

Презентація буде транслюватись на сторінці Програми USAID «Нове правосуддя» у Facebook за посиланням.