Онлайн-презентація звіту із оцінкою поточної ситуації по вирішенню комерційних спорів

гру
16
ср
2020

16 Грудня 2020, 15:00
Загальнонаціональні

Програма USAID «Нове правосуддя» запрошує на онлайн-презентацію звіту із оцінкою поточної ситуації по вирішенню комерційних спорів.

На прохання Міністерства юстиції України за підтримки Національної інвестиційної ради експерти Програми USAID «Нове правосуддя» проф. Патрісія Шоннессі, Алеш Залар та д-р Кріна Балтаг провели оцінку варіантів політики, спрямованої на поліпшення ділового та інвестиційного середовища, яке сприятиме ефективному, справедливому та доступному за вартістю вирішенню міжнародних комерційних спорів. При підготовці звіту експерти проаналізували відповідну українську законодавчу та нормативну базу, зібрали необхідні інформацію й дані, провели інтерв’ю з ключовими зацікавленими особами та висвітлили міжнародні тенденції і кращі практики у даній сфері.

Ви можете переглянути порядок денний презентації з біографією спікерів тут.

Захід проводитиметься англійською та українською мовами з синхронним перекладом.

Якщо ви зацікавлені в участі, зареєструйтесь тут (Ідентифікатор зустрічі: 811 3228 9555 Пароль: 581883). Посилання на подію буде надіслано на вашу електронну адресу.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.