Презентація платформи онлайн вирішення спорів (ОВС) «Пошук рішень»

гру
17
чт
2020

17 Грудня 2020, 16:00
Загальнонаціональні

Програма USAID «Нове правосуддя» запрошує всіх зацікавлених на онлайн презентацію платформи «Пошук рішень», створеної для вирішення в режимі онлайн спорів щодо незначних порушень правил дорожнього руху, розірвання шлюбу за умови згоди обох сторін, а також стягнення аліментів на дітей.

Ця платформа є результатом спільних зусиль Програми USAID «Нове правосуддя» та її українських партнерів по запровадженню в Україні сучасних технологій онлайн вирішення спорів (ОВС). Вона розроблена експертами програми за сприяння Вищої ради правосуддя у співпраці із суддями, юристами, медіаторами та іншими фахівцями.

За допомогою онлайн-платформи «Пошук рішень» користувачі зможуть:

  • отримати систематизовану правову інформацію, що автоматично адаптуватиметься під обставини кожної конкретної справи, про шляхи вирішення спорів (1) щодо незначних порушень правил дорожнього руху, (2) розлучення (розірвання шлюбу) за умови згоди обох сторін, а також (3) стягнення аліментів на дітей;
  • прийняти поінформоване рішення щодо подальших дій;
  • на основі зразків підготувати відповідні документи (заяви та інші) для звернення до суду або іншого органу в залежності від обраного способу вирішення спору;
  • подати документи до суду за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

До участі у заході запрошені голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, голова Комітету з питань правової політики Верховної Ради України Андрій Костін, представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (має бути підтверджено) і керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон.

Під час презентації представники судової влади, Парламенту та громадянського суспільства обговорять переваги ОВС у покращенні доступу до судових послуг та правосуддя з урахуванням потреб громадян, а також наступні кроки на розгортання платформи ОВС на загальнонаціональному рівні й використання її для вирішення інших типів спорів.

Програма презентації

Робочі мови – українська і англійська, із забезпеченням синхронного перекладу.

Платформа: Zoom, прохання використовувати застосунок Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу. Онлайн трансляція буде вестись на Facebook сторінці та каналі в YouTube Програми USAID «Нове правосуддя».

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь тут. Реєстрація обов’язкова.

Ви отримаєте індивідуальне посилання для приєднання до заходу в Zoom на електронну адресу, зазначену Вами в реєстраційній формі.

Учасники заходу будуть мати можливість поставити запитання спікерам під час заходу або надіслати їх заздалегідь через відповідний розділ реєстраційної форми, щоб почути відповіді під час сесії «Запитання та відповіді» в рамках презентації.

З питань участі представників ЗМІ, а також отримання коментарів і додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до Олени Колесніченко, менеджерки із зв’язків з громадськістю Програми USAID «Нове правосуддя» електронною поштою okolesnichenko@new-justice.com або за телефоном (050) 469-3946.

Додаткові матеріали:

Інформаційний бюлетень Спільного комітету з технологій (США) «ОВС для судів» пропонує базовий посібник щодо онлайн-врегулювання спорів та описує кілька моделей реалізації, а також конкретні можливості та застереження, що стосуються судів. Спільний комітет з технологій створено Конференцією адміністраторів судів штатів (COSCA), Національною асоціацією з управління судами (NACM) та Національним центром судів штатів (NCSC).

Схожі повідомлення