Презентація посібника «Правнича клінічна освіта в Україні»

бер
19
пт
2021

19 Березня 2021, 10:00
Загальнонаціональні

Асоціація юридичних клінік України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Програмою USAID «Нове правосуддя» запрошують взяти участь у презентації навчального посібника «Правнича клінічна освіта в Україні». Презентація відбудеться у межах Форуму Асоціації 2021.

Дата проведення: 19 березня 2021 року

Місце проведення: Premier Hotel Lybid (м. Київ, площа Перемоги, 1)

Час проведення: 10:00 – 11:20

Долучитися до обговорення можна онлайн на платформі ZOOM за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85449962582?pwd=cEdiNHZ0ekJMcXVXbmMydUtENDlEZz09

Ідентифікатор конференції: 854 4996 2582

Код доступу: 241695

Будь ласка, заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон завантажте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM.

Навчальний посібник є результатом тривалої та фундаментальної роботи великого колективу авторів, у ньому  подано історію зародження й становлення клінічної освіти студентів-правників як у світі, так і в Україні, як ефективної форми їхньої практичної підготовки до майбутньої професійної діяльності.

Видання посібника сприятиме популяризації  практичної підготовки майбутніх правників, прискорить розвиток клінічної освіти та посилить роль юридичної клініки в освітньому процесі правничих шкіл.

Під час презентації відбудеться панельна дискусія про необхідність посилення практичної складової в підготовці правників, участь у якій візьмуть:

  • редактор посібника Володимир Сущенко,
  • старша керівниця проєктів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Карін Рьольке,
  • керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон,
  • один із засновників українського юридичного клінічного руху Микола Удод,
  • голова Асоціації юридичних клінік України Юлія Ломжець,
  • представники Міністерства освіти і науки, НАЗЯВО та інші зацікавлені особи.

Онлайн-трансляція презентації буде доступна на Facebook сторінках Асоціації юридичних клінік України та Програми USAID «Нове правосуддя», а також на Youtube каналі Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Видання посібника і проведення його презентації стали можливими за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).