Робоча група Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції з питань організації та проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ)

лис
18
пн
2019

18-22 Листопада 2019
Київ

Програма USAID «Нове правосуддя» надасть робочій групі Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції з питань організації та проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) міжнародну експертну допомогу в розробці і впровадженні ЄДКІ.

Міжнародний експерт з тестових технологій Келлі Еарлі візьме участь у низці робочих зустрічей з відповідальними посадовими особами МОН та Мін’юсту, представниками провідних українських шкіл права, членами робочої групи з питань проведення ЄДКІ та робочої групи з розвитку юридичної освіти Комісії з питань правової реформи при Президентові України, фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, іншими зацікавленими особами, щоб надати їм експертну допомогу з урахуванням специфіки України. За результатами робочих зустрічей пані Келлі Еарлі надасть експертні рекомендації щодо напрацювання концепції, програми та дорожньої карти впровадження ЄДКІ.

Місце проведення: Програма USAID «Нове правосуддя», офіс 3, 3-й поверх, вул. Івана Франка, 36, Київ; Міністерство освіти та науки, проспект Перемоги, 10, Київ; Міністерство юстиції, провулок Рильський, 10, Київ.