Тренінг для тренерів з викладання курсу щодо застосування норм міжнародного гуманітарного права (МГП) та міжнародного кримінального права (МКП)

лис
26
вт
2019

26-27 Листопада 2019, 09:30
Львів

Програма USAID «Нове правосуддя» надасть підтримку Національній школі суддів у проведенні тренінгу для тренерів суддів з питань застосування норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права у справах, пов’язаних зі збройним конфліктом на території України.

Під час заходу судді-тренери мають змогу не лише опанувати знання та виробити навички щодо застосування норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права у справах, які пов’язані із збройним конфліктом, але й отримати методичні рекомендації та тренерські поради щодо ефективного викладання цього курсу. Курс розроблений у форматі 2–денного тренінгу із використанням інтерактивних методів підготовки дорослої високо фахової аудиторії. Структура та зміст курсу обумовлені контекстом послідовного виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань, зокрема в частині, що стосується Женевських конвенцій і Додаткових протоколів до них.

Місце проведення: Правовий клуб PRAVOCATOR, вул. Костомарова 1-3, Львів.