Третій Всеукраїнський форум юристок

чер
18
пт
2021

18 Червня 2021, 09:30
Загальнонаціональні

Асоціація жінок-юристок «ЮрФем» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», українсько-канадського проєкту «Підтримка судової реформи в Україні», Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та проєкту ЄС «Право-Justice» проведе Третій Всеукраїнський форум юристок. Захід буде проходити у змішаному форматі з виступами спікерів офлайн та онлайн.

Всеукраїнський форум юристок – щорічна подія, що об’єднує жінок правничих професій з усієї України, серед яких судді, адвокатки, прокурорки, нотаріуски, представниці правоохоронних органів та інші фахівчині в галузі права. Форум покликаний привернути увагу юридичної спільноти до питань захисту прав жінок, зокрема, їх доступу до правосуддя, особливо в контексті гендерно-обумовленого насильства, а також викликів, що стоять перед юристками в питанні протидії гендерній дискримінації.

Цьогорічний Форум присвячено темі «Слова важливі для прав та права», він висвітлить проблеми гендерно-чутливої комунікації як у середині юридичної спільноти, так і з суспільством.

Ключові питання третього Всеукраїнського форуму юристок:

  • гендерно-чутлива комунікація в юридичній спільноті: чому слова важливі для прав і права?;
  • вплив освіти на формування гендерно-чутливого середовища;
  • справи, пов’язані із гендерно-зумовленим насильством: чому мова має значення?

Форум буде транслюватись на YouTube-каналі та Фейсбук-сторінці Асоціації жінок-юристок «ЮрФем».

Більш детально про захід та його програму – на сайті Форуму.