У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться Круглий стіл з питань забезпечення освітянської доброчесності у середовищі юридичної школи

лис
21
ср
2018

21 Листопада 2018, 14:00
Київ

Програма USAID «Нове правосуддя» у співпраці з юридичною школою Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) та Юридичною школою університету Вашингтона і Лі (Лексінгтон, штат Вірджинія, США) проведуть круглий стіл з питань забезпечення освітянської доброчесності у середовищі юридичної школи.

Професор Райс та його п’ять студентів проведуть обговорення зі студентами, викладачами та адміністраторами юридичної школи КНУ питання щодо освітянської доброчесності, включаючи плагіат та шахрайство, а також шляхів вирішення порушень ділової етики у юридичній школі. Після цього відбудеться обмін думками та групове обговорення плану дій щодо вдосконалення доброчесності університетської спільноти.

Цей захід сприятиме поліпшенню правової освіти шляхом стимулювання освітянської доброчесності.

Місце проведення: юридична школа Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Американський центр загального права, вул. Володимирська, 60, Київ.