Вебінар «Кращі практики судових комунікацій в умовах пандемії»

кві
24
пт
2020

24 Квітня 2020, 16:30

Запрошуємо на відкритий вебінар «Кращі практики судових комунікацій в умовах пандемії», організований за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» у співпраці з Вищою радою правосуддя та Державною судовою адміністрацією України.

Під час вебінару учасникам пропонується обговорити питання важливості ефективної внутрішньої та зовнішньої комунікації для судів та органів суддівського врядування/самоврядування при здійсненні правосуддя в умовах пандемії, а також торкнутись питань щодо викликів, з якими зіткнулася судова система, та засвоєних на майбутнє уроків. Запрошені спікери поділяться досвідом ведення судових комунікацій як на національному рівні, так і на рівні окремого суду. Також, п. Лія Гуровітц, директорка по зв’язкам із громадськістю та медіа судів Вашингтону, Федеральний округ Колумбія, поділиться досвідом із українськими колегами про те, як суди США долають виклики пандемії.

Аудиторія: представники Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, неурядових громадських організацій, міжнародних організацій, що працюють у сфері судової реформи, судді, працівники апарату суду, співробітники Служби судової охорони, адвокати, прокурори, журналісти, а також всі зацікавлені.

Програма заходу 

Мова заходу – українська, забезпечується синхронний переклад на англійську мову.

Час –  з 16:30 по 18:15.

Вебінар проходитиме на платформі ZOOM за посиланням https://us02web.zoom.us/j/81472531455?pwd=QXNaOHhyVnVuY0Q4cHFwL0VQUmJoQT09

Meeting ID: 814 7253 1455,

Password: 110732.

Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.