Вебінар «Лідерство для суддів»

чер
01
вт
2021

1 Червня 2021, 16:30
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) продовжує серію відкритих вебінарів різної тематики для суддів, їх помічників та працівників апарату суду.

Наступний із серії – вебінар «Лідерство для суддів».

Судове лідерство – це здатність суддів перетворювати цінності, бачення та цілі у виняткову організаційну ефективність роботи судів. Взагалі, лідерство в широкому сенсі вважається найважливішою складовою продуктивного адміністрування у системі правосуддя. Більше того, для досягнення реальної незалежності судової влади, лідерам судової системи необхідно долати опір різноманітних сторін, які вважають, що судді не здатні на самоврядування. Втім, важливо наголосити, що багато успішних лідерів діють не з позиції влади й авторитету, а вміють надихнути інших стати частиною необхідних змін через грамотну комунікацію своїх ідей. Сильні та ефективні лідери є стрижнем судової системи, здатної приймати рішення чесно та неупереджено, ґрунтуючи їх на дотриманні законодавства та доказах, без зовнішнього тиску й без страху стороннього втручання.

За результатами 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • зрозуміти чим є перехідне лідерство;
  • розібратись, як принципи, які застосовуються у військовій сфері чи бізнесі, можуть використовуватись при здійсненні правосуддя;
  • зрозуміти, як співвідносяться лідерство та управління;
  • навчитись мотивувати людей, якщо за додаткову роботу ті не отримують оплати, підвищення чи подарунків;
  • зрозуміти складність впровадження нововведень, навіть коли вони на краще.

Мова заходу – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.

Інформація щодо інших вебінарів цієї серії доступна за посиланням.