Вебінар «Мистецтво ухвалення вироку»

лис
24
вт
2020

24 Листопада 2020, 18:00

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» продовжує співпрацю з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) і пропонує суддям, їх помічникам та працівникам апарату суду чергову серію відкритих вебінарів різної тематики.

Шостий із серії – вебінар «Мистецтво ухвалення вироку»

Ухвалення вироку – це вид мистецтва, коли суддя повинен збалансувати/зважити захист суспільних інтересів та злочинну поведінку, з одного боку, а з іншого – розглянути аргументи сторони захисту та обвинувачення у світлі індивідуальних життєвих обставин обвинуваченого і ухвалити обґрунтований обвинувальний чи виправдувальний вирок. Вебінар допоможе суддям – учасникам набути нового досвіду, застосовуючи більш збалансований підхід у досягненні консенсусу відповідно до очікувань громадян, щоб правосуддя відбувалося у справедливий спосіб.

Після цього 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • приділяти більше уваги оцінці представлених у залі суду аргументів обох сторін у їх сукупності, з огляду на вимоги щодо тягаря доказування та доведення вини;
  • збалансувати тяжкість скоєного злочину із суспільними інтересами;
  • розглядати особисті життєві обставини обвинуваченого, які призвели до чи спричинили кримінальну дію;
  • застосовувати більш ретельно принцип пропорційності при призначенні санкції;
  • передбачити потенційні наслідки для забезпечення майбутньої соціальної корекції підсудного та позитивної реінтеграції його\її як рівного члена суспільства.

Мова заходу  – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Реєстрація участі у вебінарі

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням. 

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.