Вебінар «Онлайн вирішення спорів (ОВС): практичні аспекти»

чер
09
ср
2021

9 Червня 2021, 16:30
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) продовжує серію відкритих вебінарів різної тематики для суддів, їх помічників та працівників апарату суду.

Наступний із серії – вебінар «Онлайн вирішення спорів (ОВС): практичні аспекти».

Сучасні глобальні тенденції в застосуванні технологій, а також пандемія COVID-19 висунули на перший план необхідність у простих, швидких та дистанційних способах вирішення спорів без потреби звертатися до традиційних судових установ. Судові системи декількох країн уже впровадили елементи ОВС, а в деяких випадках, і повне вирішення справ онлайн в судах. Наразі українські суди долають проблеми, викликані надмірним судовим навантаженням, недостатньою кількістю працівників, наслідками пандемії COVID-19, що спричиняють обмежений доступ до правосуддя та затримку в правосудді для багатьох українців.

Цей вебінар ґрунтуватиметься на попередній сесії, під час якої учасників вже ознайомили з ОВС, та буде зосереджений на практичних аспектах розробки, впровадження та вимірювання успішності платформ ОВС. Також учасники вебінару зможуть обговорити те, як лідери судової влади України можуть очолити процес покращення якості судових послуг та спільно з державними й приватними установами полегшити українським громадянам доступ до правосуддя.

За результатами 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • дізнатися про сучасні глобальні тенденції та практики в галузі ОВС;
  • сформулювати методи ефективного впровадження судової та приватної систем ОВС;
  • охарактеризувати менш успішні спроби запровадити ОВС та причини невдачі;
  • пояснити роль судді і працівників апарату суду в процесі розробки та впровадження ОВС;
  • дізнатися про розробку таких ініціатив в Україні.

Мова заходу – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.

Інформація щодо інших вебінарів цієї серії доступна за посиланням.