Вебінар «Основи кібербезпеки в судах»

лип
22
чт
2021

22 Липня 2021, 16:00
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) продовжує серію відкритих вебінарів різної тематики для суддів, їх помічників та працівників апарату суду.

Останній із цієї серії – вебінар «Основи кібербезпеки в судах».

Сучасні глобальні тенденції в застосуванні технологій, а також пандемія COVID-19 підштовхнули суддів більше використовувати цифрові інструменти управління справами, сервіси відеоконференцій та засоби електронного спілкування. Багато роботи, яка раніше виконувалася в приміщенні суду, тепер виконується віддалено, а персональне технічне і програмне забезпечення все більше і більше використовується в робочих цілях. Цей вебінар буде присвячено найбільш типовим кіберзагрозам, що можуть постати перед працівником суду, основним аспектам кібербезпеки та кібергігієни, а також рекомендаціях щодо налаштувань та обслуговування достатньо захищеного дистанційного робочого місця.

За результатами 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • розібратись у поширених сучасних глобальних тенденціях та практиках в галузі персональної кібербезпеки;
  • зрозуміти найбільш поширені види кіберзагроз та засоби зменшення пов’язаних із ними ризиків;
  • визначити випадки кібератак на установи сектору правосуддя;
  • підвищити безпеку свого домашнього робочого місця.

Мова заходу – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.