Вебінар «Особливості організації та ведення судового процесу за участі присяжних»

гру
08
вт
2020

8 Грудня 2020, 16:00
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» продовжує співпрацю з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) і пропонує суддям, їх помічникам та працівникам апарату суду чергову серію відкритих вебінарів різної тематики.

Наступний із серії – вебінар «Особливості організації та ведення судового процесу за участі присяжних»

З огляду на останні законодавчі ініціативи в Україні по запровадженню «класичного» суду присяжних для певної категорії кримінальних справ, суддям та судовим адміністраторам важливо ознайомитись із особливостями функціонування суду присяжних у США, де він успішно застосовується вже понад двісті років. Під час вебінару учасники отримають поради щодо важливості про-активного підходу в організації судового процесу за участі присяжних, включаючи виклик присяжних, проведення для них орієнтаційної сесії, управління процесом відбору присяжних (voir dire) до участі в розгляді конкретної справи, вирішення питання допустимості доказів, особливості допиту свідків, надання суддею настанов присяжним та ухвалення вердикту присяжними тощо.

Після цього 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • краще зрозуміти ключові аспекти функціонування суду присяжних у США для запозичення кращих практик у свою роботу з присяжними;
  • бути готовими вирішувати непередбачені питання, які можуть виникнути під час судового розгляду за участі присяжних;
  • розглянути питання про те, як неявні упередження можуть вплинути на присяжних, результати розгляду справи та на систему правосуддя в цілому.

Мова заходу  – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Реєстрація участі у вебінарі

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням. 

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.