Вебінар «Особливості розгляду «складних» сімейних справ»

тра
12
ср
2021

12 Травня 2021, 17:00
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) продовжує серію відкритих вебінарів різної тематики для суддів, їх помічників та працівників апарату суду.

Наступний із серії – вебінар «Особливості розгляду «складних» сімейних справ».

Цей вебінар розрахований на будь-якого суддю, який слухає сімейні справи про розірвання шлюбу, визначення місця проживання чи умов виховання дитини, встановлення графіку побачень з дитиною, а також справи, що стосуються домашнього насильства та неповнолітніх. Крім того, викладачі нададуть практичні поради суддям для ефективного вирішення непростих питань сімейних справ та для роботи з людьми з різним життєвим досвідом, у тому числі травматичним. Захід буде також корисним для помічників суддів, працівників апарату суду та адвокатів, які практикують сімейне право.

За результатами 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • узагальнити ключові аспекти практики вирішення «складних» сімейних справ судами США;
  • навчитись застосовувати інструменти розгляду «складних» сімейних справ, незалежно від того, чи питання спору стосуються встановлення опіки над дітьми чи поділу майна;
  • навчитись застосовувати методи ефективної комунікації з усіма учасниками судового процесу, в тому числі сторонами, які представляють себе самостійно.

Мова заходу – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.

Інформація щодо інших вебінарів цієї серії доступна за посиланням.