Вебінар «Роль судді та судового адміністратора в умовах пандемії»

кві
28
вт
2020

28 Квітня 2020, 16:00
Загальнонаціональні

Вебінар «Роль судді та судового адміністратора в умовах пандемії» – перший із серії відкритих вебінарів, організованих Національною школою суддів України у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Національним суддівським коледжем у місті Рено (США).

У зв’язку зі спалахом COVID-19 стала очевидною важливість готовності судової системи України до ефективного реагування на пандемію. Подібно до судових систем у всьому світі, українські суди стикаються із багатьма пов’язаними з пандемією викликами стосовно внутрішнього управління судом, комунікації, а також доступу до суду та судових послуг.

Цей вебінар акцентуватиме увагу на тому, що весь персонал судової системи, у тому числі судді і судові адміністратори, відіграє важливу роль в ході ухвалення правильних рішень у справах, пов’язаних із надзвичайною ситуацією у сфері громадського здоров’я або порушеннями карантинних обмежень, підготовки ефективного реагування у своєму суді, розробки і впровадження плану дій на випадок надзвичайної ситуації, комунікації із апаратом суду, представниками ЗМІ і громадськості, а також забезпечення безперервної діяльності суду.

Участі у вебінарі допоможе суддям і судовим адміністраторам:

  • визначити свою роль у реагуванні на пандемію COVID-19 та інші пандемії чи епідемії;
  • підсумувати, як вони можуть раціонально реагувати на спалах пандемії;
  • забезпечити розгляд справ, які можуть надійти у результаті спалаху пандемії COVID-19;
  • знайти баланс між захистом прав людини і громадянина та вимогами щодо забезпечення громадської безпеки в умовах пандемії;
  • краще розуміти етичні вимоги в умовах пандемії;
  • знаходити ресурси для забезпечення належного реагування в надзвичайних ситуаціях.

Спікери:

  • Чарльз ЛаВердір, Голова окружного суду штату Мен, США (у відставці)

Протягом 20 років займався адвокатською практикою, був членом ради директорів багатьох громадських і благодійних організацій місцевого рівня та рівня штату, був членом Палати представників штату протягом трьох скликань, очолював Комітет у справах судочинства. В 2010 році був призначений головою Окружного суду штату Мен. З 2020 року пан ЛаВердір викладає у Національному суддівському коледжі.

  • Богдан Моніч, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду, Голова Ради суддів України

Почав працювати суддею з 2006 року. Протягом своєї кар’єри він працював суддею у судах різного рівня, а також обіймав адміністративну посаду заступника голови суду. Суддя Моніч бере активну участь у роботі органів суддівського самоврядування, у 2014 році делегати ХІІ позачергового з’їзду суддів України обрали його членом Ради суддів України (РСУ), в якій він був обраний головою комітету бюджетного планування, фінансового та матеріально-технічного забезпечення. У 2015 році суддю Моніча було обрано заступником голови РСУ. У липні 2019 року члени РСУ обрали суддю Моніча Головою РСУ, також він є членом комітету з питань організаційно-кадрової роботи судів, органів суддівського самоврядування.

Для отримання матеріалів вебінару просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/zbXgxfvrepRLXkPN6.

Вебінар проходитимуть на платформі ZOOM за посиланням https://us02web.zoom.us/j/83901038767?pwd=b2RQTDByRHFCVFFiT1l2dTNUL0hTUT09

Meeting ID: 839 0103 8767

Password: 697979

Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.

Мова заходу – англійська, буде забезпечено синхронний переклад українською.

 

Схожі повідомлення