Вебінар «Становлення судді: інтерактивний вебінар для новопризначених суддів»

чер
07
пн
2021

7 Червня 2021, 17:00
Загальнонаціональні

Національна школа суддів України за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з Національним суддівським коледжем у місті Ріно (США) продовжує серію відкритих вебінарів різної тематики для суддів, їх помічників та працівників апарату суду.

Наступний із серії – вебінар «Становлення судді: інтерактивний вебінар для новопризначених суддів».

Національна школа суддів за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» розробляє та оновлює навчальні програм та посібники для суддів, кандидатів на посаду судді та працівників суду з питань суддівської етики, написання судових рішень, комунікації, лідерства тощо. Одним із таких посібників для кандидатів на посаду судді та новопризначених суддів стало видання «Бути суддею».

Під час цього вебінару судді із США поділяться з учасниками досвідом того, як пристосувати стиль мислення та поведінку, сформовані на попередній роботі, до вимог посади судді та допоможуть визначитися, що означає бути суддею. Крім того, викладачі звернуть увагу на етичні вимоги, яких необхідно дотримуватися після переходу з інших правничих посад на посаду судді. Також учасники вебінару розглянуть загальні аспекти управління залою судових засідань та офісом судді, отримають поради, що судді повинні або не повинні робити з огляду на дотримання норм етики як у професійному, так і в особистому житті.

За результатами 120-хвилинного вебінару учасники зможуть:

  • підсумувати виклики, які постають перед новопризначеними суддями при переході з попередньої посади на посаду судді;
  • описати, що може чекати на суддів під час слухань;
  • визначити, як судді можуть підготуватися до слухань за межами зали суду;
  • розпізнати етичні питання, які зазвичай постають перед суддями в їхній роботі.

Мова заходу – англійська, з забезпеченням синхронного перекладу українською.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download), для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу.

Інформація щодо інших вебінарів цієї серії доступна за посиланням.