Вебінар «Усвідомленість та зниження стресу у нинішні непрості часи»

кві
30
чт
2020

30 Квітня 2020, 16:00
Загальнонаціональні

Вебінар «Усвідомленість та зниження стресу у нинішні непрості часи» - третій із серії відкритих вебінарів, організованих Національною школою суддів України у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Національним суддівським коледжем у місті Рено (США).

30 квітня (четвер), 16:00-17:30

Пандемія COVID-19 лише загострила багато викликів, що стоять перед українською судовою владою, включно з постійним збільшенням навантаження на суддів через незаповнені суддівські вакансії, недостатнє фінансування діяльності судів та великий громадський запит на вирішення справ у справедливий, ефективний та прозорий спосіб. Судді та судові адміністратори стикаються з проблемами у підтримці здорового балансу при реагуванні на надзвичайні обставини, пов’язані з роботою в умовах поширення коронавірусу.

Практика усвідомленості розвиває відчуття об’єктивної присутності в даний момент, звичку звертати увагу на думки, емоції та фізичні відчуття, що може бути ефективним для зниження стресу у складних ситуаціях. Під час вебінару учасники ознайомляться із сучасними дослідженнями щодо усвідомленості, зокрема, нейронауки, та впливу усвідомленості на професійні навички й поведінку. Учасники дізнаються про те, як усвідомленість може допомогти їм справлятися зі стресом, покращити лідерські якості та стимулювати креативність, що є надзвичайно важливим для забезпечення ефективного реагування на виклики сьогодення.

Участь у вебінарі допоможе суддям і судовим адміністраторам:

  • дати визначення терміну «усвідомленість»;
  • ознайомитися із дослідженнями, які доводять важливість усвідомленості;
  • практикувати усвідомленість для підтримки стану зосередженості, спокою та об’єктивності в умовах тиску та викликів;
  • узагальнити переваги усвідомленості як для особистого, так і для професійного життя;
  • розуміти, як застосовувати усвідомленість в процесі прийняття рішень, для розвитку толерантності до ситуацій невизначеності, а також для покращення лідерських навичок та стимулювання креативності у складні часи.

Спікери:

  • Патрісія Блекмон, Суддя апеляційного суду, окружний суд восьмого апеляційного округу, штат Огайо, США

Обіймає посаду судді апеляційного суду восьмого округу вже п’ятий термін поспіль. Раніше обіймала посаду головного прокурора міста Клівленд, була першим нічним прокурором (що працює в нічну зміну), помічником керівника Програми захисту постраждалих та свідків, а також професором Коледжу Дюка. Отримала науковий ступінь доктора юридичних наук у Клівлендському державному університеті та має численні професійні відзнаки. Викладає в Інституті навчання на пенсії при Університеті Болдуїна Уоллеса для літніх людей. Приєдналася до колективу викладачів Національного суддівського коледжу у 2018 році.

  • Лінда Діаз, Суддя окружного суду, 11-й судовий округ, округ Маямі Дейд, штат Флорида, США

Обіймає посаду судді окружного суду в Маямі Дейд з 2017 року. Представниця одинадцятого округу в Комітеті Флориди з питань благополуччя суддів. Має значний досвід медитації усвідомленості та альтернативного вирішення спорів. Була однією із юристів, обраних для участі в Програмі Гарвардського університету щодо переговорів та спілкування з важкими людьми. Отримала сертифікат медіатора від Верховного суду Флориди. Регулярно виступає із доповідями на тему «Усвідомленість» на суддівських конференціях та на заходах адвокатської колегії округу Маямі Дейд. Приєдналася до колективу викладачів Національного суддівського коледжу у 2020 році.

  • Лі Сінклер, Суддя у відставці суду загальних позовів Старкського округу у Кантоні, штат Огайо, США

Під час перебування на посаді судді обіймав також посади голови суду та адміністративного судді. Все ще регулярно головує за призначенням Верховного Суду штату Огайо. Раніше був партнером однієї з найбільших юридичних фірм Огайо та прокурором округу Старк. Викладає для суддів, адвокатів та працівників апарату суду вже понад 30 років. Також, викладає у багатьох навчальних закладах, зокрема Національного суддівського коледжу, Суддівського коледжу Огайо, Університету Маунт-Юніон, Національного центру судів штатів та для збройних сил США. Має багато публікацій на правничі теми, зокрема щодо смертної кари, суду присяжних, судової безпеки. Приєднався до колективу викладачів Національного суддівського коледжу у у 2002 році.

  • Ганна Савченко, Керівник Відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів, Національна школа суддів України

Кандидат психологічних наук, практикуючий психолог з 9-річним досвідом. Має практичний досвід розробки та проведення тренінгів особистісного та професійного зростання, психодіагностики та психотерапії. Розробниця та викладачка курсів на тему професійного вигорання суддів, невербальних засобів комунікації у суді та психологічної адаптації до суддівської діяльності. Здійснює психологічне консультування суддів та працівників апарату судів. Приєдналася до колективу викладачів Національної школи суддів України в 2014 році.

Для отримання матеріалів вебінару просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/zbXgxfvrepRLXkPN6.

Вебінар проходитимуть на платформі ZOOM за посиланням https://us02web.zoom.us/j/89269335149?pwd=T20xYlI0T01qSjVWWWxoVTZVR2ZGUT09

Meeting ID: 892 6933 5149

Password: 302868

Будь ласка, завантажте та встановіть безкоштовний додаток ZOOM заздалегідь на свій комп’ютер чи смартфон.

Мова заходу – англійська, буде забезпечено синхронний переклад українською.