Конкурс грантів на здійснення моніторингу рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності

Програма USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій зі здійснення громадського моніторингу практики притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності з метою підвищення підзвітності суддів, забезпечення послідовності дисциплінарної практики Вищої ради правосуддя та дотримання суддівської етики.

Метою цієї діяльності є надання підтримки громадським організаціям у здійсненні моніторингу практики притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності Вищої ради правосуддя та судових рішень за результатами оскарження суддями рішень ВРП в дисциплінарних справах; а також підвищенні обізнаності громадських організації про свою роль у зміцненні підзвітності суддів та покращенні механізмів забезпечення дотримання ними правил суддівської етики.

Програма USAID “Нове правосуддя” планує надати 1 грант у розмірі до 400 000 грн. Орієнтовний початок проектів – 1 квітня 2018 р., тривалість проекту – до 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 12 лютого 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_03-NJ_MonitoringJudicialDiscipline_Ukr_final.pdf
2_Annex_Grant Application Template_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_NJ_Ukr.doc
6_RFA_03-NJ_Monitoring_Judicial_Discipline_ENGfinal.pdf