Конкурс грантів на надання підтримки системі БПД через розвиток спроможності мережі правових клубів PRAVOKATOR на впровадження інновацій в сфері права й доступу до правосуддя

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс на здійснення проекту «Підтримка системи БПД через розвиток спроможності  мережі правових клубів  PRAVOKATOR на впровадження інновацій в сфері права й доступу до правосуддя».

Метою цієї діяльності є забезпечення кращого доступу для всіх людей  до правових послуг та правосуддя за допомогою  впровадження інноваційних рішень. Діяльність програми сприятиме досягненню Цілі сталого розвитку 16.3 – сприяти верховенству права на національному та міжнародному рівнях та забезпечити рівний доступ до правосуддя для всіх. Програма надаватиме підтримку Координаційному центру з надання правової допомоги та працівникам правових клубів PRAVOKATOR у зміцненні їх спроможності в управлінні інноваційним процесом та розгортанні  співпраці з приватним сектором та громадянським суспільством.

Програма USAID «Нове правосуддя» в рамках даного грантового конкурсу планує надати один грант у розмірі від 565 000 грн до 707 000 грн грн. Розмір конкретного гранту буде визначено залежно від специфіки діяльності/проекту, що фінансуватиметься з коштів гранту, шляхом переговорів і сума може бути більшою або меншою за означену межу.

Реалізація проекту, що буде фінансуватися за кошти гранту, розпочнеться орієнтовно 15 грудня 2020 р., а його тривалість не може перевищувати 6 місяців. Прийом заявок завершується 6 листопада 2020 р. о 18:00 за місцевим часом.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_Innovations_FLA_2020_Final_Ukr.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-13_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_Ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_Ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr_July2020.doc
Q&A_RFA-13.docx