Конкурс грантів на підтримку діяльності по аналізу ефективності застосування методології карток громадянського звітування (КГЗ) в судах України, що розроблена для оцінки громадянами роботи суду з метою підвищення ефективності судових процедур та якості обслуговування

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс проектів неурядових організацій на підтримку діяльності по аналізу ефективності застосування методології карток громадянського звітування (КГЗ) в судах України, що розроблена для оцінки громадянами роботи суду з метою підвищення ефективності судових процедур та якості обслуговування.

Метою цієї грантової програми є підтримка налагодженої співпраці судів з організаціями громадянського суспільства, спрямованої на покращення якості надання судових послуг та зміцнення довіри громадян до судової влади. Отримувачами грантів за даною грантовою програмою будуть українські неурядові організації (НУО), які здатні здійснити аналіз наданих судам рекомендацій за результатами проведених на основі методології карток громадянського звітування (КГЗ) в 2019 році опитувань громадян про рівень їх задоволеності якістю функціонування судів.

Програма USAID «Нове правосуддя» в рамках даного грантового конкурсу планує надати до трьох грантів. Очікується, що сума кожного гранту становитиме від 100 000 грн до 150 000 грн. Обсяг конкретного гранту залежно від специфіки діяльності/проекту, що фінансуватиметься з коштів гранту, буде визначено шляхом переговорів і сума може перевищити означену межу.

Діяльність за проектом, що фінансується з коштів гранту, має розпочатися орієнтовно 16 вересня 2020 р., а його тривалість не може перевищувати чотири місяці. Прийом заявок завершується 10 серпня 2020 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_CRC_Effectiveness_2020_Ukr_final.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-11_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr_July2020.doc
6_RFA_CRC_Effectiveness_2020_Annex E_List of Courts.xlsx