Конкурс грантів на проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ)

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс проектів неурядових організацій на отримання грантів на проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень щодо їхньої задоволеності роботою судів України з використанням карток громадянського звітування (КГЗ).

Метою надання цих грантів є сприяння судам України в застосуванні Системи оцінювання роботи суду (СОРС), яка була розроблена спільно з Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України за сприяння проекту USAID «Справедливе правосуддя» (попередника Програми USAID «Нове правосуддя» – і затверджена рішенням Ради суддів України в 2015 році.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до десяти грантів, максимальна сума кожного гранту 600 000 грн. (шістсот тисяч грн.). Очікується, що діяльність за грантовим проектом, почнеться орієнтовно 15 грудня 2018 р., і триватиме до 10 місяців. Розмір та тривалість кожного грантового проекту буде встановлена додатково залежно від обсягу робіт шляхом переговорів Програми USAID «Нове правосуддя» та грантоотримувача. Прийом заявок завершується 5 листопада 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_CPE_CRC_2018_Ukr_final.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-08_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc
6_Annex_E_ListofCourts.docx