Конкурс грантів на Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує про початок прийому заявок на участь у конкурсі грантів, спрямованих на проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень щодо їхньої задоволеності роботою судів України, використовуючи метод карток громадянського звітування (КГЗ).

Метою цієї грантової програми є розвиток сталості співпраці організацій громадянського суспільства та  судів, спрямованої на покращення якості надання судових послуг й  зміцнення довіри громадян до судової влади. Очікується, що отримувачі грантів за даною грантовою програмою проведуть опитування учасників судових проваджень щодо задоволеності якістю функціонування судів, застосовуючи методологію КГЗ та сучасні методи дистанційних (безконтактних) опитувань.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до семи грантів в рамках даного грантового конкурсу.  Очікується, що сума кожного гранту становитиме від 150 000 грн до 250 000 грн. Обсяг конкретного гранту буде визначено залежно від специфіки діяльності/проекту, що фінансуватиметься з коштів гранту, шляхом переговорів і сума може перевищити означену межу.

Реалізація проектів, що будуть фінансуватися за кошти гранту, розпочнеться орієнтовно 26 квітня 2021 р., а його тривалість не може перевищувати 3 місяців. Прийом заявок завершується 22 березня 2021 р. о 18:00 за місцевим часом.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_CRC_2021_Ukr_Final_Feb19_2021.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-14_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_Ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_Ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr_Feb2021.doc
6_Annex_E_List of Courts_2021.xlsx