Конкурс грантів на здійснення громадського моніторингу рішень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя та висновків Громадської ради доброчесності

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу рішень ВККСУ, ухвалених в 2017-2018 роках в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів і кандидатів на посаду судді, висновків ГРД, а також рішень ВРП щодо призначення кандидатів суддями.

Метою цієї діяльності є підтримка організацій громадянського суспільства, які бажають і можуть здійснити моніторинг діяльності ВККСУ та ГРД у процесі кваліфікаційного оцінювання як діючих суддів, так і кандидатів на посаду судді до нового Верховного Суду, а також діяльності ВРП з формування суддівського корпусу в зазначений період.

Програма «Нове правосуддя» планує надати грант у розмірі до 400 000 грн. Розмір гранту встановлюється залежно від специфіки діяльності грантового проекту, що фінансується з коштів гранту, шляхом переговорів. Очікується, що діяльність за грантовим проектом, почнеться орієнтовно 1 серпня 2018 р., а її тривалість не може перевищувати 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 6 липня 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_Monitoring_HQC_PIC_Decisions_Ukr_ext.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-06_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc