Конкурс грантів на здійснення громадського моніторингу стану дотримання прав людини і поваги до них з боку органів місцевого самоврядування

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу стану дотримання прав людини і поваги до них з боку органів місцевого самоврядування.

Метою цієї діяльності є підтримка інститутів громадянського суспільства у здійсненні громадського моніторингу стану дотримання прав людини органами місцевого самоврядування.

Програма «Нове правосуддя» планує надати від 1 до 3 грантів обсягом до 350 000 грн. кожен. Розмір конкретного гранту буде визначено шляхом переговорів з урахуванням специфіки діяльності/проекту, що фінансується з коштів гранту, і він може перевищувати обмежену суму. Орієнтовний початок проектів – 1 квітня 2018 р., тривалість проекту – до 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 16 березня 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу, форми для заповнення, а також запитання та відповіді щодо конкурсу можна завантажити нижче.

1_RFA_04-NJ_CommunityHUmanRightsMonitoring_Ukr_Final.docx
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-04_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc
Q&A_RFA-04.doc