Конкурс концепцій грантових проектів, що спрямовані на створення та розвиток перших в Україні громадських центрів сприяння доступу до правосуддя

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс концепцій грантових проектів, що спрямовані на створення та розвиток перших в Україні громадських центрів сприяння доступу до правосуддя.

Метою цієї діяльності є  розгортання співпраці судів та установ сектору юстиції з громадянами задля підвищення рівня  суспільної довіри до судової та інших гілок влади.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати  від 1 до 3 грантів  обсягом до 1 500 000,00 грн. кожен. Розмір конкретного гранту буде визначено  шляхом переговорів з урахуванням  специфіки проекту, що фінансується з коштів гранту, і  він може  перевищувати  обмежену суму. Очікується, що проект, що фінансується з коштів гранту, почнеться орієнтовно 1 вересня 2018 р., а його тривалість не може перевищувати 12 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 24 травня 2018 р. о 17:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

NJ_RFA_CJC_Concepts_Apr_27_2018_Final_Ukr_Updated.docx
А_RFA_Grant Concept Paper Template_NJ_Ukr.docx
Б_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
В_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc
Г_StandardProvisions_ukr.pdf