Конкурс грантових проектів, щодо заснування, розбудови та зміцнення спроможності громадських центрів правосуддя в Україні

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс грантових проектів, що спрямовані на розбудову та зміцнення спроможності вже існуючих, а також заснування нових громадських центрів правосуддя.

Метою цієї діяльності є підвищення спроможності громад вирішувати правові проблеми та сприяти задоволенню правових потреб своїх членів через розбудову громадських центрів правосуддя.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати  від 1 до 3 грантів обсягом від 300 000 грн. до 600 000 грн. кожен. Розмір конкретного гранту буде визначено  шляхом переговорів з урахуванням  специфіки проекту, що фінансується з коштів гранту. Очікується, що проект, що фінансується з коштів гранту, почнеться орієнтовно 15 березня 2020 р., а його тривалість не може перевищувати 7 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 30 січня 2020 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити нижче.

1_RFA_CJC_2020_Ukr.pdf
2_Annex_A_Grant_Application_Template_RFA-10_Ukr.docx
3_Annex_Grant_Application_Budget_Form_ukr.xlsx
4_Annex_Grantee Applicant Self Assessment Form_NJ_ukr.docx
5_Annex_RFA_certifications_Ukr.doc