Конкурс цінових пропозицій на надання послуг корпоративного таксі

Цим Запитом на пропозицію (ЗНП) проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» (далі – Програма USAID «Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих згідно з чинним законодавством організацій та/або фізичних осіб, які мають відповідну кваліфікацію, надійну репутацію та спеціалізуються на наданні послуг корпоративного таксі.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо надання нерегулярних транспортних послуг відповідно до потреб Програми USAID «Нове правосуддя». У результаті розгляду пропозиції, що будуть отримані у відповідь на цей ЗНП, Програма USAID «Нове правосуддя» планує укласти Договір про надання транспортних послуг  – або декілька таких договорів – для встановлення конкретних умов замовлення таких послуг.

Зацікавлені організації та/або фізичні особи, які відповідають зазначеним вимогам, можуть надіслати пропозиції електронною поштою або у паперовій формі на адресу офісу Програми USAID «Нове правосуддя». Електронні пропозиції, будь ласка, надсилайте на електрону адресу office@new-justice.com. Будь-які документи доставлені у паперовій формі повинні бути підписані уповноваженим представником заявника та доставлені до офісу Програми USAID «Нове правосуддя», який знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, 36, 3 поверх, м. Київ, Україна.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, що будуть отримані до 18:00 години за Київським часом 13 березня 2020 року електронною поштою, кур’єром, звичайною поштою або доставлені особисто.

Запитання стосовно технічних або інших вимог цього ЗНП можна надсилати до 12:00 години за київським часом 06 березня 2020 року електронною поштою на адресу office@new-justice.com. Запитання повинні бути представлені виключно у письмовій формі, телефонні дзвінки прийматися не будуть.

RFQ_on Taxi Services.pdf
RFQ_on Taxi Services_Section 3.2 FINAL.xlsx
RFQ_on Taxi Services_Section 4_FINAL.docx