Придбання плати контролера для Xerox WorkCentre 7225

Цим Запитом на цінову пропозицію (ЗНП) № 091218/01  програма міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (скорочена назва – Програма USAID «Нове правосуддя»), що виконується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. (надалі – Компанія), оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих компаній або фізичних осіб приватних підприємців, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на поставках техніки та сервісу, а саме:  плати контролера ELECTRA PWBA, part # 604K84745 для Xerox WorkCentre 7225 і встановлення її на Xerox WorkCentre 7225 програми «Нове правосуддя».

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій відповідно до Розділу 3 цього ЗНП (Детальні специфікації та вимоги) щодо пакету конференц послуг з проведення навчальної програми відповідно до графіку Розділу 1 цього ЗНП.

Заявникам, які відповідають на цей ЗНП, потрібно подати:

  • Заявники повинні заповнити Розділ 3 (Додаток №1) цього ЗНП та надати Компанії копію з підписом/печаткою або надати пропозицію в офіційно затвердженому форматі відповідно до зразка.
  • Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником Заявника та завірений печаткою (зразок надається у Розділі 4 цього ЗНП).
  • Підтвердження податкового статусу (платник ПДВ, платник єдиного податку та інше).
  • Копії офіційних реєстраційних документів та відповідних ліцензій.

Зацікавлені компанії або фізичні особи суб’єкти підприємницької діяльності, які відповідають зазначеним в ЗНП вимогам, можуть подати свої пропозиції для участі в тендері,  із детальним технічним завданням та специфікацією, яка додається до листа.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, які були отримані до 12:00 години дня за місцевим київським часом 19 вересня 2018 року електронною поштою, кур’єром або поштою.

RFQ_on Equip Maint_Xerox_Sep_12 2018.pdf
Section_3_Cover_Letter.docx