Технічна підтримка веб-сайту

Цим Запитом на цінову пропозицію (ЗНП) № 081618/01 програма міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (скорочена назва – Програма USAID «Нове правосуддя»), що виконується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. (надалі – Компанія), оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих компаній або фізичних осіб приватних підприємців, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні сервісу з технічного обслуговування та підтримки функціонуючого веб-сайту програми.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій відповідно до Розділу 3 цього ЗНП (Детальні специфікації та вимоги) щодо пакету технічної підтримки веб-сайту.

Заявникам, які відповідають на цей ЗНП, потрібно подати:

Заявники повинні заповнити Розділ 3: Технічні Характеристики та Технічні Вимоги цього ЗНП (див. також окремий файл в форматі MS Word для заповнення) та надати Компанії копію з підписом/печаткою або надати пропозицію в офіційно затвердженому форматі відповідно до зразка.

Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником Заявника та завірений печаткою (зразок надається у Розділі 4 цього ЗНП).

Відгуки від компаній/осіб, які отримували такий сервіс раніше (якщо є).

Зацікавлені компанії або фізичні особи суб’єкти підприємницької діяльності, які відповідають зазначеним в ЗНП вимогам, можуть подати свої пропозиції для участі в тендері, із детальним технічним завданням та специфікацією, яка додається до листа.

Розглядатимуться лише ті пропозиції, які були отримані до 16:00 години дня за київським часом 31 серпня 2018 року електронною поштою, кур’єром або поштою.

======================================

Питання та відповіді: 

1. В описі робіт вказано декілька пунктів, але в колонці вартості вказана одна ціна. Вартість вказувати загальну, чи по кожному пункту окремо?

В пропозиції потрібно надавати вартість щомісячного обслуговування (загальну вартість робіт). Перелік робіт надано для розуміння обсягу можливих задач.

2. Супровідний лист так, як у зразку, повинен бути двома мовами?

Супровідний лист можна надавати тільки українською, тільки англійською, або обома мовами.

NJP_RFQ_on Web-site_Technical_Support.pdf
NJP_RFQ_Section_3_Specifications and Technical Requirements.docx