Тендер на проведення опитувань громадян України, суддів, присяжних та працівників апарату суду

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує запит на подання цінових пропозицій щодо проведення серії загальнонаціональних опитувань стосовно  стану незалежності, підзвітності та ефективності судової системи України, її спроможності підтримувати верховенство права та сприяти подоланню  корупції. В 2018 році «Кімонікс»  планує проведення кількох окремих опитувань, серед яких – національне опитування громадян, опитування суддів , опитування працівників апарату суду та опитування присяжних.

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Програми USAID «Нове правосуддя» не пізніше 16 липня 2018 року, 17:00.

Компаніям та організаціям, які мають намір подати пропозицію на  виконання  передбаченого субпідряду, слід повідомити про свій намір офіс Програми  електронною поштою за адресою: saf@new-justice.com не пізніше 3 липня 2018 р.

Докладний опис цього тендеру, технічне завдання, вимоги до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій та форми необхідних документів можна завантажити нижче.

RFP-Budget Template_Ukr.xlsx
NJ_2018_RFP-AnnualSurvey_Population_Courts_Ukr_final_upd.docx
Q&A-RFP-21.docx