Тендер на проведення всеукраїнського опитування професійних юристів, які є учасниками судових проваджень, але не є суддями чи працівниками апарату суду

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує запит на подання цінових пропозицій щодо проведення проведення всеукраїнського опитування професійних юристів, які  є учасниками судових проваджень, але не є суддями чи працівниками апарату суду, стосовно їх сприйняття незалежності, підзвітності та ефективності судової системи України, її спроможності підтримувати верховенство права та сприяти подоланню корупції. В період з серпня 2018 року по січень 2019 року «Кімонікс»  планує проведення двох кіл цього опитування із застосуванням однакової методології та вибірки респондентів.

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Програми USAID «Нове правосуддя» не пізніше 12 липня 2018 року, 17:00.

Компаніям та організаціям, які мають намір подати пропозицію на  виконання  передбаченого субпідряду, слід повідомити про свій намір офіс Програми  електронною поштою за адресою: saf@new-justice.com не пізніше 3 липня 2018 р.

Докладний опис цього тендеру, технічне завдання, вимоги до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій та форми необхідних документів можна завантажити нижче.

NJ_2018_RFP_BiAnnualSurvey_LegalProfessionals_Ukr_final.docx
RFP-Budget Template_Ukr.xlsx