Тендер на розробку програмного забезпечення «Пошук рішень»

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує запит на подання цінових пропозицій щодо розробки та технічної підтримки програмного забезпечення «Пошук рішень». «Пошук рішень» – це веб-платформа з легкою навігацією та привабливим дизайном, створена для того, щоб громадяни могли отримувати юридичну інформацію та приймати обґрунтовані рішення щодо подання скарг в електронній формі на накази про адміністративні правопорушення,  пов’язані з незначними порушеннями правил дорожнього руху  а також подання електронних заяв про припинення шлюбу та вимагати аліментів.

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої пропозиції для участі в тендері на адресу Програми USAID «Нове правосуддя» не пізніше 13 лютого 2020 року, 18:00.  Компаніям та організаціям, які мають намір подати заявку на участь у конкурсі на укладання субконтракту, слід повідомити про свій намір офіс Програми електронною поштою за адресою saf@new-justice.com не пізніше 3 лютого 2020 р.

Докладний опис цього тендеру, технічне завдання, вимоги до заявників, інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій та форми необхідних документів можна завантажити нижче.

RFP_ODR_Platform_Development_service_NJ_Ukr_final.doc
RFP-Budget Template_Ukr.xlsx
SolutionExplorerToR_ukr.pdf
Q&A_RFP-27.docx