Запит на цінову пропозицію (ЗНП) Програми USAID «Нове правосуддя» на закупівлю обладнання

Шановні пані та панове!

Цим запитом на цінову пропозицію (ЗНП) проект міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (скорочена назва – Програма USAID «Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства України компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на постачанні офісного обладнання.

«Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» – це проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. в Україні. Основною ціллю «Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» USAID  є розбудова незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, що підтримує верховенство права та спроможна боротися з корупцією.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо постачання ноутбуків, стаціонарних комп’ютерів, джерел безперебійного живлення, багатофункціональних пристроїв, високошвидкісних сканерів та іншого обладнання для потреб офісу Програми, відповідно до Розділу 3 цього ЗНП (Детальні специфікації та вимоги).

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої цінові пропозиції на електрону адресу Програми USAID «Нове правосуддя» office@new-justice.com  не пізніше 17 березня 2021 року, 16:00 години за київським часом. Докладний опис цього ЗНП, специфікація обладнання, вимоги до заявників, інтсрукції щодо підготовки та подання пропозицій, та форми необхідних документів містяться у додатку.

З повагою,

Програма USAID «Нове правосуддя»

RFQ on Equipment_March_05_2021.pdf
RFQ_Section 3.xlsx
RFQ_Section 4.docx
RFQ_Section 5.docx