Запит на цінову пропозицію по наданню послуг перекладу

Шановні пані та панове!

Цим запитом на цінову пропозицію (ЗНП) проект міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Програма реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” (скорочена назва – Програма USAID «Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства України постачальників, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на наданні послуг із синхронного перекладу з англійської та української мов.

«Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» – це проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. в Україні. Основною ціллю «Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» USAID  є розбудова незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, що підтримує верховенство права та спроможна боротися з корупцією.

Результатом цього ЗНП є підписання Pамкової угоди про надання послуг перекладу (РУ) – або, можливо, декількох РУ – для встановлення конкретного рівня цін та параметрів для замовлення зазначених послуг.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо послуг із синхронного, послідовного перекладу та перекладу нашіптуванням з англійської та української мов, з ціллю забезпечення функціонування офісу Нового правосуддя, перекладу для експертів Програми та учасників заходів, які Програма проводить у різних містах України в гібридному та онлайн форматах.

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої цінові пропозиції на електрону адресу Програми USAID «Нове правосуддя» office@new-justice.com  не пізніше 15 квітня 2021 року, 17:00 години за київським часом. Докладний опис цього ЗНП, специфікація послуг, вимоги до заявників, інтсрукції щодо підготовки та подання пропозицій, та форми необхідних документів містяться у додатку.

З повагою,

Програма USAID «Нове правосуддя»

RFQ_on Translation_ Services.pdf
RFQ_on SimTransl Services_Section 3.2.xlsx
RFQ_on SimTransl Services_Section 4.docx
RFQ_on SimTransl Services_Section 5.docx