Запит на цінову пропозицію (ЗНП) програми USAID «Нове правосуддя» на закупівлю обладнання

Шановні пані та панове!

Цим запитом на цінову пропозицію (ЗНП) проєкт міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» (скорочена назва – Програма USAID «Нове правосуддя») оголошує конкурс цінових пропозицій серед зареєстрованих відповідно до законодавства України компаній, які мають відповідну кваліфікацію, гарну репутацію та спеціалізуються на постачанні ноутбуків, моніторів та іншого обладнання.

«Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» – це проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. в Україні. Основною ціллю «Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» є розбудова незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, що підтримує верховенство права та спроможна боротися з корупцією.

Метою цього ЗНП є отримання пропозицій щодо постачання ноутбуків, моніторів та іншого обладнання для потреб офісу Програми, відповідно до Розділу 3 цього ЗНП (Детальні специфікації та вимоги).

Зацікавлені компанії чи організації мають подати свої цінові пропозиції на електрону адресу Програми USAID «Нове правосуддя» office@new-justice.com не пізніше 17 серпня 2021 року, 16:00 години за київським часом. Докладний опис цього ЗНП, специфікація обладнання, вимоги до заявників, інтсрукції щодо підготовки та подання пропозицій, та форми необхідних документів містяться у додатку.

З повагою,

Програма USAID «Нове правосуддя»

RFQ_on IT Equipment_August_04_2021.pdf
Section #3 to RFQ IT Equipment_August_04_2021.xlsx
RFQ_on IT Equipment_Section 4_Final.docx
RFQ_on IT Equipment_Section 5_Final.docx