18 управлінських команд з українських судів навчаються ефективному командному управлінню судом

Програма USAID «Нове правосуддя» підтримує Національну школу суддів України і Державну судову адміністрацію України у проведенні триденного семінару з метою зміцнення управлінських команд в судах України. 18 управлінських команд з голів судів і керівників апаратів навчаються ефективній командній роботі з управління судом.

 

«Ефективність роботи суду великою мірою залежить від злагодженої роботи ключових управлінців – голови та керівника апарату. І ця подія – результат наших спільних багаторічних зусиль з підготовки судових адміністраторів і голів судів, які сьогодні разом готові обговорити питання управління судом», – наголосив керівних Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон, вітаючи учасників заходу.

 

Ця пілотна програма розроблена і проводиться за участі Університету штату Мічиган (США), який має понад 20-річний досвід навчання з різних аспектів управління роботою суду. Її проводять викладачі університету професор, доктор наук Морін Коннер та професор і проректор Теодор Каррі, які розробляли та впроваджували програми професійного розвитку як суддів, так і працівників апарату у багатьох країнах світу.

 

Учасники семінару раніше пройшли навчання в рамках програми з судового адміністрування для 120 керівників апаратів судів та програми з питань лідерства для 80 голів судів, які також були розроблені та проведені за підтримки USAID й участі Національної школи суддів, Державної судової адміністрації та Університету штату Мічиган. Тепер вони отримують нові знання та покращують навички формування управлінських стосунків в командній роботі, лідерства, формування командної мотивації, стратегічного планування, скерованого на зміни, та впровадження інновацій. Вони також спільно напрацюють нові ідеї щодо удосконалення судового адміністрування.