Експерти з верховенства права обмінялися досвідом реалізації програм реформування сектору юстиції

Команда Програми USAID «Нове правосуддя» взяла участь у серії дискусій з американськими експертами з верховенства права та представниками проектів з верховенства права, які здійснюються за підтримки USAID в Азії, Африці та Латинській Америці.

Метою зустрічі, що відбулася в Києві, був обмін досвідом, напрацюваннями та кращими практиками реалізації програм реформування сектору юстиції. Зокрема, обговорили спільні для різних країн світу виклики, що постають у цій сфері, та підходи у відповідь на них. Зосередилися на питаннях ефективного використання інновацій і внутрішніх ресурсів, міжустановчої співпраці, забезпечення сталості змін, а також запровадження рішень, які мають потенціал бути розповсюдженими на національному та міжнародному рівнях.

Програма USAID «Нове правосуддя» представила досвід України щодо створення спеціалізованого антикорупційного суду, здійснення реформи юридичної освіти, розробки й проведення першої в світі сертифікатної програми з верховенства права та впровадження інноваційних технологій у процес відправлення правосуддя за сприяння USAID.