Голови судів удосконалили свої лідерські навички

Відбулася навчальна програма з питань лідерства для голів судів, організована Національною школою суддів України (НШСУ) за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя». Це перший із низки заходів, запланованих співорганізаторами, на продовження проведених у 2013-2018 роках аналогічних навчальних програм.

Програма покликана розкрити суть лідерства, допомогти учасникам сформувати лідерські філософію, ідентичність, мислення, стиль комунікації та манеру поведінки.

Метою програми також передбачено сприяння головам судів в усвідомленні ними своєї ролі як лідерів та її застосування у спільному управлінні судом з керівником апарату, заступником голови суду та зборами суддів.

Під час навчання голови судів дізналися, як формувати лідерські якості, спільні цінності та культуру, щоб згуртувати працівників суду та забезпечити високу ефективність їхньої роботи.

Незабаром НШСУ та Державна судова адміністрація за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» проведуть аналогічну навчальну програму для керівників апаратів судів, після чого голови судів та керівники їх апаратів разом візьмуть участь у програмі з підвищення ефективності роботи управлінської команди суду.

Як і в 2013 – 2018 роках навчальні програми впроваджуються за участі експертки Програми USAID «Нове правосуддя» у сфері судового адміністрування Морін Коннер. У минулому вона була професоркою та директоркою Програми з питань судового адміністрування Університету штату Мічиган (США), у рамках співпраці з яким вперше в Україні Державною судовою адміністрацією України та НШСУ за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» були розроблені та впроваджені  сертифікатні навчальні програми з питань судового адміністрування.

Схожі повідомлення